Apartament me çmimin e nje makine Sarandë, Albania
Posted on February 15, 2017 / 587
Çmimi (Shitje) : € 35,000
Kategoria : Shtepi ne Shitje
Qyteti : Sarandë
Lloji i Pronës : Apartament
Dhoma Gjumi : 2
Tualete : 1
Siperfaqa : 75m2

Përshkrimi i pronës

Shiten 4 apartamente ne Sarande me sip. 75 m² secila.
Apartamentet jane te gjitha me pamje nga deti dhe ndodhen ne te njejtin pallat. Ndertim cilesor me thermoisolim, çcdo banje ka dritare


Cmimi per Apartament eshte 35.000 Euro
 

Detajet e Pronave

  • Siperfaqja e çdo apartamenit eshte 75m²
  • Pamje nga deti dhe qyteti
  • 2 dhoma gjumi
  • 1 banjë
  • 1 ballkon
  • 200m nga deti
  • Zone e re rezidenciale
  • Me çertifikatë Pronësie

 

Pajisje të brendshëm

Bosh, nedertim i ri 

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings