Benz CLK-270 CDI Kamio Automatike 148.000km Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
Posted on June 6, 2019 / 883
Kategoria : Makina
Qyteti : Durres

Benz CLK-270 CDI kamio automat – 148.000km reale – ngjyre blu – sedilje lekure – timon druri – navigator – kompiuter bordi – Tv – Aux – Cd player – Klima automatik B-zone – sensor dritash – sensor shiu – Pilot automatik – Kontroll shpejtesie – Komanda ne timon – 4 xhama elektrik – Pasqyra te paloseshme dhe kromatike – Targuar ne shqiperi ne shkurt 2019 – Ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe vizuale – Consimi mesatar 6lt/100km – Shitet per arsye mis pershtatjeje me model sportiv! 

Çmimi: 4700 Euro i diskutueshem

Tel: +355676972840

Vini
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings