benz mercedes evo 280 automatik Kombinati i Mishit Yzberisht, Tirana, Albania
Posted on March 21, 2018 / 330
Çmimi (Shitje) : € 8,000
Kategoria : Makina
Qyteti : Tirane
Transmisioni : Automatik
Marka : Mercedes-Benz
Viti : 2006
Struktura e veturës : Me Portobagazh
Kilometra : 235000 km
Karburanti : Nafte

makina është në gjëndje to mire benc mercedes evo viti 2006 .e sapo ardhur nga gjermania me letra te prera deri ne mars 2019 siguracion dhe kolaudim navi me ekran te madh sedilje gjysem meshini motor 280 avangard per me teper informacion kontakt 0697264610      8000 euro e diskutueshme

TAGS
mondi
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings