Digital Marketing Specialist Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Posted on April 30, 2019 / 7
Kategoria : Oferta Pune
Qyteti : Shqiperi

Goodie Web Group – kompani lider ne fushen e digital marketing, operon aktualisht ne shtete te ndryshme si Italia, Spanja, Anglia, Franca, Gjermania. Me pikat qendrore ne Bologna dhe Barcelone, tashme eshte prezente edhe ne Tirane.


Kerkojme:

Persona me njohuri shume te mira te gjuhes frenge dhe gjithashtu njohuri baze te gjuheve italisht e anglisht per t’u bere pjese e zyres tone te re ne Tirane. 

Te perzgjedhurit do te merren me dergesen e newsletter, monetizimin e database e-mail dhe me komunikimin nepermjet Skype me agjensi digital marketing. 

 

Cfare ofrojme:

– rroge baze 400 euro + deri ne 300 euro bonus ne baze te performances

– mundesi trajnimi ne nje nga pikat e kompanise ne Bologna ose Barcelone

– rritje te shpejte profesionale ne nje ambient pune dinamik

 

Te interesuarit mund te dergojne Curriculum Vitae ne recruitment@goodiewebgroup.com duke vendosur si subjekt “Digital Marketing Specialist (French)”.

Per me shume informacion rreth kompanise

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings