Digital Marketing Specialit (Spanjisht) Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Posted on May 7, 2019 / 6
Kategoria : Oferta Pune
Qyteti : Shqiperi

Goodie Web Group – kompani lider ne fushen e digital marketing, operon aktualisht ne shtete te ndryshme si Italia, Spanja, Anglia, Franca dhe Gjermania.

Me pikat qendrore ne Bologna dhe Barcelone, tashme eshte prezente edhe ne Tirane.

 

Kerkojme:

 

    •    Persona me njohuri shume te mira te gjuhes spanjolle dhe gjithashtu njohuri baze te gjuheve italisht/anglisht per t’u bere pjese e zyres tone te re ne Tirane.

    •    Te perzgjedhurit do te merren me dergesen e newsletter, monetizimin e database e-mail dhe me komunikimin nepermjet Skype me agjensi digital marketing.

    •    Nuk eshte e nevojshme eksperience e meparshme ne kete pozicion, por vleresojme shkathtesine dhe interesin per fushen e digital marketing.

 

Cfare ofrojme:

 

    •    Rroge baze 400 euro + deri ne 300 euro bonus ne baze te performances

    •    Mundesi trajnimi ne nje nga pikat e Goodie Web ne Bologna ose Barcelone

    •    Rritje te shpejte profesionale ne nje ambient pune dinamik

 

Te interesuarit mund te dergojne Curriculum Vitae ne recruitment@goodiewebgroup.com duke vendosur si subjekt “Digital Marketing Specialist (Spanish)”.

 

Per me shume informacion rreth kompanise: https://goodiewebgroup.com/

TAGS
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings