Gardenland Resort Gardenland Resort, Barbullush - Bushat, Albania
Posted on March 19, 2018 / 1072
Kategoria : Resorte
Qyteti : Shkodër
Class : 3 Star
Stili : All Inclusive
Opening Hours
  • Monday :00:00-23:59
  • Tuesday :00:00-23:59
  • Wednesday :00:00-23:59
  • Thursday :00:00-23:59
  • Friday :00:00-23:59
  • Saturday :00:00-23:59
  • Sunday :00:00-23:59

Gardenland Resort, nje xhevahir ne zemer te natyres. Gjendet ne qarkun e Shkodres, ne rrugen nacionale Bushat-Barbullush, prane lumit Drin, 15 km nga kalaja e Rozafes, 75 km nga aeroporti i Tiranes Nene Tereza. Ne kete resort mund te gjeni cdo gje qe deshironi si: hotel,bar & restorant, salle eventesh, pishine e hapur, kend lojrash per femije, wifi falas, parking 24 ore free. Nje resort i vendosur ne periferi, larg zhurmes se qytetit, ju ndihmon te harroni streset e jetes se perditeshme dhe te relaksoheni gjate qendrimit tuaj.

 

Tel:  +355 69 206 0524

Email:  info@gardenlandresort.com

Web:   http://www.gardenlandresort.com/

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings