Jepet me qera apartament 2+1 Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Posted on March 15, 2019 / 356
Çmimi : € 330/muaj
Kategoria : Shtepi me Qera
Qyteti : Tirane
Lloji i Pronës : Apartament
Dhoma Gjumi : 2
Tualete : 2
Siperfaqa : 110m2

Jepet shtepi me qera 2+1 prane lulishtes te Komuna e Parisit ne Tirane ne nje nga zonat me te preferuara..Shtepia eshte e mobiluar me kushte shume te mira.Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashensor dhe kushte optimale.Ka dy tualete njeri prej tyre ne dhomen bashkeshortore.Ka nje ballkon dhe korridor te gjate.Cmimi 40000 leke (te reja) neto.Tel.0694273672

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings