JEPET ME QERA DYQAN 260M2 TE KODRA E DIELLIT Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania
Posted on May 31, 2018 / 317
Çmimi : € 480/muaj
Qyteti : Tirane
Lloji i Pronës : Ambient Biznesi
Tualete : 2
Siperfaqa : 260m2
Kohëzgjatja : 365

Jepet me qera ambjent biznesi me sip.260m2.Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si call center,lokal,magazina,market etj.Eshte i ndare ne dy ambjente te ndryshme dhe me hyrje te ndara,por qe komunikojne dhe nga brenda me njera tjetren.Ka dy tualete.Cmimi 60000 leke pa taksat e perfshira

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings