JEPET me QERA DYQAN PRANE QENDRES KRISTAL Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania
Posted on May 31, 2018 / 349
Çmimi : € 250/muaj
Qyteti : Tirane
Lloji i Pronës : Ambient Biznesi
Tualete : 1
Siperfaqa : 80m2
Kohëzgjatja : 365

Jepet me qera dyqan prane qendres Kristal.Dyqani eshte ne nje zone te populluar dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme si zyra,biznese familjare,kafe etj.Dyqani eshte i pajisur me tre qepena dhe dy ndarje.Cmimi30000leke(te reja)

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings