Jepet me Qera ose Shitet Vile ne Rr. Mine Peza Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
Posted on December 27, 2018 / 358
Çmimi : € 7,600/muaj
Kategoria : Shtepi me Qera
Qyteti : Tirane
Lloji i Pronës : Shtepi Private
Siperfaqa : 950m2

Jepet me Qera ose Shitet Vile ne Rr. Mine Peza, prane Rossmann & Lala

Godina ka 4 Kate, 1 Kat Garazh, Depo, Taracë dhe Obor.

Objekti i Shtëpisë 950 m2 & Obor 350 m2.

Kati Garazh, Depo 150 m2

Garazh, toilet, depo, sistem qendror uji, depozite, Kati I 150 m2, zyra me mobilje, Zyre mbledhje 1,

tavolina pune, sirtare ne gjendje te mire, qender masazh, kend pritje

Kati I Zyra 150 m2

Zyra për punë 2 me tavolina pune, kuzhine 1, tualet 2

Kati II Banim 180 m2

3 dhoma, 3 tualete , 2 ballkon. 2 kuzhina, 1 dhome kryesore

Kati III Banim 180 m2

3 dhoma, 3 tualete, 2 ballkone, 2 kuzhina, 1 dhome kryesore

Kati IV Banim 180 m2

2 dhoma , 1 tualet, 1 kuzhine , 1 tarrace me tende metalike,

1 dhome kryesore

Oxhake me pune artistike, uje dhe ngrohje qendrore, mobilje moderne.

Vila jepet me qera ose shitet e gjitha. Me qera 7600 Euro/muaj, shitet per 3 000 000 Euro

Te interesuarit te kontaktojne ne email: info@albaniagate.com

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings