Kerkohet Agjent/e Shitje Durres Autostrada Durres-Tirane km1
Posted on July 31, 2017 / 2439
Kategoria : Oferta Pune
Qyteti : Durres

Kompania italiane Dekor Italy Sh.p.k kerkon te punesoje agjent/e shitje.

Kerkesat:

  • Personi duhet te kete aftesi komerciale (preferohet me eksperience)
  • Te kete njohje te gjuhes italiane (e folur dhe e shkruar)
  • Mosha e preferuar nga 22-30 vjec

Detyrat:

  • Prezantim ne terren te produkteve se bashku me menaxherin e kompanise qe eshte italian.

Page fikse e kenaqshme

Te interesuarit duhet te dergojn CV te shoqeruar me foto ne adresen e email: info@dekoritaly.eu

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings