Kerkohet Asistent/e Manager Durres Autostrada Durres-Tirane km1
Posted on August 8, 2017 / 1557
Kategoria : Oferta Pune
Qyteti : Durres
Lloji i punës : Full Time

Kompania italiane Dekor Italy Sh.p.k kerkon te punesoje Asistent/e Manager Durres.

Kerkesat:

  • Personi duhet te kete aftesi menaxhuese dhe komerciale (me dhe pa eksperience)
  • Te kete njohje te gjuhes italiane (e folur dhe e shkruar)
  • Mosha e preferuar nga 22-30 vjec

Detyrat:

  • Personi paraqitet cdo dite ne kompani, te merret me menaxhimin e kerkesave te klienteve.
  • Prezantim ne terren te produkteve se bashku me menaxherin e kompanise qe eshte italian.

Page fikse e kenaqshme

Te interesuarit duhet te dergojn CV te shoqeruar me foto ne adresen e email: info@dekoritaly.eu

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings