LAND ROVER SHITET ( E BOME) Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Posted on September 29, 2019 / 95
Çmimi (Shitje) : € 11,400
Kategoria : Makina
Qyteti : Shqiperi
Transmisioni : Automatik
Marka : Land Rover
Viti : 2001
Struktura e veturës : Hatch Back
Kilometra : 140000 km
Karburanti : Benzine-Gas

Shitet LAND ROVER DISCOVERY OKAZION
Bashke me kete merrni dhe nje LAND ROVER tjeter identik per pjese te ndryshme.
Motorr 4.0 Benzin+Gaz V8
Te gjitha sherbimet e bera. Mund te vini ta provoni. Goma te medhaja te reja
Kamio AUTOMATIKE
140.000 km Origjinale te veta
Xhama te Zinj
Makina eshte super e bome
Krah Anglez
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0698315611

autotreg19
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings