Mercedes Benz c class 250 Buçimas, Albania
Posted on July 10, 2019 / 558
Çmimi (Shitje) : € 13
Kategoria : Makina
Qyteti : Pogradec
Transmisioni : Automatik
Marka : Mercedes-Benz
Viti : 2014
Struktura e veturës : Hatch Back
Kilometra : 76 km
Karburanti : Benzine
  1. Shitet Mercedes Benz c class 250 prodhim I 4 2014 I sapo ardhur nga USA me dokumenta te rregullta dhe targa shqiptare sedilje lekure me ngrohje elektrik xhama dhe pasqyra elektrik SENSORE PARKIMI goma te reja disqe alumin I gatshem per cdo lloj prove. Motor 1.8 benzine automatic me 76000 km cmimi I diskutueshem 0693032037 vetem shitje jo nderrime 
Bardhi
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings