Okazion Buçimas, Albania
Posted on July 13, 2019 / 967
Çmimi (Shitje) : € 13
Kategoria : Makina
Qyteti : Pogradec
Transmisioni : Automatik
Marka : Mercedes-Benz
Viti : 2014
Struktura e veturës : Hatch Back
Kilometra : 76 km
Karburanti : Benzine

Shitetet mercedes Benz c class 250.me motor 1.8 automatic benzine. Me 76000 km e sapo ardhur nga USA me vit prodhimi I 4 2014.me dokumenta te rregullta dhe targa shqipptare. Xhama dhe pasqyra elektrike. Sedilje lekure me ngrohje dhe ftohje elektrike. Sensor parkimi. Goma te reja disqe alumin amg. I gatshem per cdo lloj prove. Cmimi I diskutueshem. Telefonata serioze vetem shitje jo nderrim. Bej qe udhetimi juaj tejete komod dhe I rehatshem. Mos hezito te tel ne 0693032037.

Okazion
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings