Okazion BMW Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Posted on September 27, 2019 / 71
Çmimi (Shitje) : € 16,000
Kategoria : Makina
Qyteti : Tirane
Transmisioni : Automatik
Marka : BMW
Viti : 2012
Struktura e veturës : Veturë
Kilometra : 128000 km
Karburanti : Nafte

Kam nje bmw per te shitur, ka shum pak km 128,000 dhe ka patur vetem 2 pronar , nje italian nga ku ka ardhur makina me 100,000km dhe nje shqiptar . Makina esht bler tek Mektrin Motors dhe te gjitha sherbimet i jane kryer tek Hl group Albania . Makina ka dhe goma Pirelli te cilat jan mar me porosi te reja.

Enis
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings