OKAZION!!!!! VLORE: Shitet nje shtepi Vlorë, Albania
Posted on February 16, 2017 / 738
Çmimi (Shitje) : € 75,000
Kategoria : Shtepi ne Shitje
Qyteti : Shqiperi
Lloji i Pronës : Shtepi Private
Siperfaqa : 170m2

Shitet nje shtepi me siperfaqe 170 m2 e vendosur ne nje truall prej 700 m2. Aktualisht nje kateshe me projekt te mbaruar per tre kate.
Vendndodhja eshte ne Vlore ne majen e kodres se Kuzum Baba 300 metra ne krah te tempullit te bektashinjve me pamje piktoreske te gjirit te Vlores dhe rrethuar nga gjelberimi.
Prona eshte me certifikate pronesie dhe dokumenta te rregullta. 
Cmimi 75.000 €.
Per cdo informacion te hollesishem kontakto ne:
0684109062

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings