Panele Dekorative me Efektin e Tullave Origjinale Durrës, Albania
Posted on April 20, 2017 / 6390
Qyteti : Durres
Opening Hours
  • Monday :08:30-19:00
  • Tuesday :08:30-19:00
  • Wednesday :08:30-19:00
  • Thursday :08:30-19:00
  • Friday :08:30-19:00
  • Saturday :08:30-19:00
  • Sunday :Closed

Panele dekorative per mure shtepie dhe ambjente komerciale.

Paneli mund te perdoret per ambjente te brendshme dhe te jashtme.

Me efekt te lart termo izolues, lehtësisht të përdorshëm në çdo kontekst dhe me cmim super te lire.

Paneli eshte i dimesioneve 120×60 cm, ngjyra e bardhe por klienti mund ta lyej ne cfaredolloj ngjyre.

Kushton vetem 1700 lek/m²

Kontakto  Tel:+355 69 966 9122     email: info@dekoritaly.eu

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings