Patrik Klima – Kondicioner, Sisteme Ngrohje Ftohje & Aspirimi Rruga Myslym Shyri Tiranë AL, 1001, Albania
Posted on April 19, 2019 / 821 Listing verified by admin as genuine
Kategoria : Elektroshtepiake
Qyteti : TiraneShqiperi
Opening Hours
  • Monday :09:00-21:00
  • Tuesday :09:00-21:00
  • Wednesday :09:00-21:00
  • Thursday :09:00-21:00
  • Friday :09:00-21:00
  • Saturday :09:00-21:00
  • Sunday :Closed

Patrik Klima – Kondicioner, Sisteme Ngrohje Ftohje & Aspirimi

Patrik – Klima ka filluar aktivitetin e saj në Janar 2004 me qëllim tregtimin e kondicionerëve, sistemeve ngrohje-ftohje, aspirim, aksesorë dhe shërbime. Dyqani jonë ndodhet në rrugën Myslym Shyri Nr.56 – Tiranë.

Cilesi dhe Garanci

I ofrojme klienteve tanë markat më të mira (Panasonic , LUCHT-Lhz , Haier) per produktet: kondicionerë, sisteme individuale dhe qëndrore, aspiratorë, aksesorë aspirimi dhe radiatorë elektrikë gjerman për ngrohjen e të gjitha ambjenteve (të ndërtuar me gur vullkanik për një kursim deri 50-60 % të energjisë).

Sherbime

Instalim dhe mirembajtje te sistemeve mono dhe multi split.

Kontakt:
Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings