Shes 2 shtepija afer qendres t prishtines Ismail Dumoshi, Prishtina
Posted on March 5, 2017 / 595
Çmimi (Shitje) : € 290,000
Kategoria : Shtepi ne Shitje
Qyteti : Prishtine
Lloji i Pronës : Shtepi Private
Dhoma Gjumi : 8
Tualete : 4
Siperfaqa : 430m2

Shes 2 shtëpi në qendër të Prishtinës (Lagjen Ismail Dumosh). Shtëpitë janë me një Truall (2.5 Ari).

Siperfaqja: njera (180m2), Sallon, Kuzhin, 3 Dhoma Gjumi, Ballkon. Kurse tjetra ka (240m2) Sallon, Kuzhin, 4 Dhoma Gjumi, 2 Banjo, Ballkon, 2 Shpajza.

Shtëpit posedojnë Nxemje Qëndrore, Kamera, Klima, Rezervuar 2000 L, dhe Bunar.

leshuara me Qira 700 €. ..

Dokumentacioni ne rregull.

Çmimi 290 000 Euro(marrëveshje)  mar kompezim varet qka um konvenon banes ker  . 

 viber +37745543345

 

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings