Shes Apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania
Posted on December 7, 2019 / 43
Çmimi (Shitje) : € 81,000
Kategoria : Shtepi ne Shitje
Qyteti : Tirane
Lloji i Pronës : Apartament
Dhoma Gjumi : 2
Tualete : 1
Siperfaqa : 66m2

Shitet apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit , sip 66m. Kubatur e rregullt , apartamenti ndodhet ne katin e katert pallat ekzistues . Komplet apartamenti esht investuar dhe rregulluar nga fillimi ne menyre moderne me te gjitha pajisjet e reja. Shum shum afer qendres ne nje zone shume te mire . Plus me mobilje shtepia ka cmim tjeter . Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi i diskutueshem

0683037472 / 0682649114

Norialb
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings