Shitet Alfa Romeo Lushnjë, Albania
Posted on February 17, 2018 / 355
Çmimi (Shitje) : € 3,500
Kategoria : Makina
Qyteti : Lushnje
Transmisioni : Automatik
Marka : Alfa Romeo
Viti : 2004
Struktura e veturës : Me Portobagazh
Kilometra : 190000 km
Karburanti : Nafte

Alfa  romeo   

Motorr  1.9  …  150kw 

Makina  eshte  ne  gjendje  prefekte  dhe e gatshme per  cdo  lloj  prove.

Shitet  per   arsye  mosperdorimi 

Kontakt: 0674324110

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings