Shitet Audi A4 2.7 Naft Tirana, Albania
Posted on June 4, 2018 / 883
Çmimi (Shitje) : € 10,200
Kategoria : Makina
Qyteti : Tirane
Transmisioni : Manual
Marka : Audi
Kilometra : 220000 km
Karburanti : Nafte

Shitet #Audi a4 2.7 naft sensor parkimi para dhe mbrapa, 220 mij km, sallon lekur pana 

Vendodhja #Tirane

Cmimi 10200€ I diskutueshem

Gati per cdo lloj prove 0686776861

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings