Shitet Audi a7 3.0(2967cc) 2011 Quattro Tirana, Albania
Posted on December 8, 2018 / 489
Çmimi (Shitje) : € 23,500
Kategoria : Makina
Qyteti : Tirane
Transmisioni : Automatik
Marka : Audi
Viti : 2011
Struktura e veturës : Veturë

Audi a7 3.0(2967cc) 2011 Quattro.

Mjeti eshte ne super gjendje i sapo ardhur nga Italia, full option , me komanda ne timon , marshe F1 ne timon , navigator , Start stop ECO Economic(Fiket ne Semafor) , inteligent light (dritat kthehen sipas kthesave),pasqyra me palosje,bagazhi elektrik hapet me buton dhe mbyllet me buton, sedilje lekure , sedilje me memory , bagazhier me 6 cd , 2 vende per memory card , bluetooth, sensore shiu,Full LED(para dhe mbrapa), amortizatore me jastek ajri qe ulen dhe ngrihen ne varesi te terrenit ose sipas deshires,Cruise Control,Quattro(4 gomat aktive),klima 4 Zonale,Gomat michelin 100% te reja.

Letratte paguara per nje vit.

Jami gatshem per cfaredolloj prove nga ana juaj.

Cmimi 23500€ pak i diskutueshem.

Kontakt info@webhiper.com

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings