Shitet Daihatsu Terios Korçë District, Albania
Posted on February 19, 2018 / 318
Çmimi (Shitje) : € 0
Kategoria : Makina
Qyteti : Korçë
Transmisioni : Manual
Viti : 1999
Struktura e veturës : Me Portobagazh
Karburanti : Benzine-Gas

Makina 1.3, 4×4 ..

Gjendja shum e mire si motorrike dhe gjenerike ,letrat deri ne fund te janarit 2019.

Impjanti gazit ne lejen e qarkullimit

Kontakt: Tel +355699171095

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings