Shitet Dyqan 2 katesh 240m2. rr. Dritan Hoxha(mes doganes dhe zogut te Zi) Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Posted on March 26, 2018 / 568
Çmimi (Shitje) : € 1,350
Qyteti : Tirane
Lloji i Pronës : Ambient Biznesi
Tualete : 1
Siperfaqa : 240m2

Shtet dyqani me dy katesh.

Adresa: Rruga Dritan Hoxha, Nd.147, Nr.11.

Kati i par 60m katror, 4.5 m linear vetrat xhamit faqe me rrugen kryesore.

Kati i dyt 180 m katror, 12 liniar vetrat xhamit faqe me rrugen kryesore.

Nëse dikujt i interreson vetëm kati i dyt i cili ka hyrje te pavarur nga kati i par, cmimi per vetem katin e dyt ështe 950 euro m katror, aktualisht dyqani është bisnes abazhurash dhe është me hipotek.

Nese dikujt i intereson bashk me bisnesin e ambazhureve 13 vjecar, cmimi eshte 40,000 euro per biznesin (Emri i biznesit, paisjet, mobiljet, malli, gjithcka brenda tij). Cmimi extremisht i mire ne krahasim me koston reale.

Kontakt: Besnik Akshija ne 00355 682126013

aidenakshija@gmail.com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings