SHITET DYQAN 80M2 PRANE QENDRES KRISTAL Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania
Posted on May 31, 2018 / 479
Çmimi (Shitje) : € 80,000
Qyteti : Tirane
Lloji i Pronës : Ambient Biznesi
Tualete : 1
Siperfaqa : 80m2

OKAZION.Shitet dyqan 80 m2 prane qendres Kristal.Cmimi fillestar 100.000euro tani eshte 80000 euro me kusht qe taksat e shitblerjes te paguhen nga bleresi.Dyqani shitet per arsye emigrimi..Dyqani eshte ne nje zone te populluar dhe i pershtatshem per biznese te ndryshem si zyra lokale biznese familjare etj.Dyqani eshte i pajisur me tre qepena dhe dy ndarje ne brendesi

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings