Shitet ferme me lope hollandeze ne sarandë Çukë, Albania
Posted on March 8, 2017 / 2674
Çmimi (Shitje) : € 0
Kategoria : Kafshe Shtepiake
Qyteti : Sarandë

★ Shitet Ferma – LOPE HOLANDEZE 100% ★

Lope HOLANDEZE 100% te ardhura nga Hollanda, 3 vjec.
Ferma shtrihet ne 18 dynym toke dhe 1200 metra katror stalle.

★ Perfshihen ★
+30 LOPE ME QUMESHT, 1 DEM, MUSHQERRA. NGA 35-42 Litra QUMESHT PER LOPE NE DITE. 6 LOPE BEJNE NGA 2 VICA.

★ MULLI, MAKINERI MJELJE, MAKINERI SILLAZHI, GJENERATOR 12000vt 3 FAZOR etj. ★

Per me shume info kontaktoni:
Adresa: CUKE
Rrethi: Sarandë
Shteti: Shqipëri
Kontakt: 0697584526

Gianni Koloi
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings