Shitet Ford Fusion Plus Shijak, Albania
Posted on April 14, 2018 / 435
Çmimi (Shitje) : € 3,500
Kategoria : Makina
Qyteti : Durres
Transmisioni : Manual
Marka : Ford
Viti : 2006
Struktura e veturës : Kupe
Kilometra : 150000 km
Karburanti : Nafte

Motorri: 1,6

 Ngjyra :blu e hapur 

 Opsionet shtese:

# sensor parkimi  shiu  drite

# klima

# xhami para dhe mbrapa me rezistenz

# xhama te zi origjinal 80 %

# llaska para mbrapa ansore

# beshtetese krahu para mbrapa

# termus per pije te ngrohta dhe te ftohta 

# disje 16 me goma te reja michelin

# drita led

# cdo gje origjinale nga fabrika

# e sapo ardhur 

 Telefon 0684317068

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings