Shitet Furgoni Citroen Shkodër, Albania
Posted on February 19, 2018 / 242
Çmimi (Shitje) : € 4,800
Kategoria : Makina
Qyteti : Shkodër
Marka : Citroën
Viti : 2007
Struktura e veturës : Furgon
Karburanti : Nafte

Shitet Citroen Jumper 1.9

Te gjitha sherbimet e bera dhe nuk eshte i perdorur ne shqiperi fare. 

Nr kontakti 0672898445 

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings