Shitet Furgoni Sprinter Shkodër, Albania
Posted on March 6, 2018 / 1037
Çmimi (Shitje) : € 0
Kategoria : Furgona dhe Kamiona
Qyteti : Shkodër
Marka : Mercedes-Benz
Viti : 2001
Struktura e veturës : Furgon
Kilometra : 13000 km

Mercedez Benz sprinter 311

Kontakt:  0672277775

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings