SHITET Golf VW 1.9 TDI Shqipëria
Posted on May 18, 2018 / 732
Çmimi (Shitje) : € 5,000
Kategoria : Makina
Qyteti : Shqiperi
Marka : VW Volkswagen
Viti : 2007
Struktura e veturës : Me Portobagazh

Letrat e sapo bera , makina posedon pilot automatik , navi , butona ne timon , sensor parkimi , sensor shiu , pasqyre.

Disqe alumini 17 , xhama te zi origjinal .

Makina esht ne gjendje shume te mire si estetike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.

Kontakte 0696982181

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings