Shitet iPhone 7 128 gb model amerikan Lezhë, Albania
Posted on April 10, 2018 / 538
Çmimi (Shitje) : € 0
Qyteti : Lezhë

Shitet #iPhone7 128 gb model amerikan. 

6 muaj i perdorur, vetem nga 1 person. Telefoni eshte ne gjendje te shkelqyer dhe i mbajtur me kujdes. 

Cmimi 50000 lek te reja

Vendodhja: Lezhe Kontakt: 0682020975

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings