Shitet kamioni Mercedes Benz Strugë, Macedonia (FYROM)
Posted on January 23, 2019 / 566
Çmimi (Shitje) : € 5,000
Kategoria : Furgona dhe Kamiona
Marka : Mercedes-Benz
Viti : 2003
Karburanti : Nafte

Kamioni I sapo ardhur nga Zvicra.

I pa targuar

Vendndodhja: Struge, Maqedoni

Kontakt: 075592002

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings