Shitet Mercedes Benz B 180 Tirana, Albania
Posted on December 10, 2018 / 530
Çmimi (Shitje) : € 5,400
Kategoria : Makina
Qyteti : Tirane
Transmisioni : Automatik
Marka : Mercedes-Benz
Viti : 2009
Struktura e veturës : Me Portobagazh
Karburanti : Nafte

Shitet Mercedes Benz B 180

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe ne xhenerike..Eshte e sapo targuar..Eshte e gatshme per cdo lloj prove..Çmimi i  diskutueshem pak.

Tel…0684262938….Çmimi 5400 euro

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings