Shitet Mercedes Benz C300 Fier, Albania
Posted on January 8, 2019 / 505
Çmimi (Shitje) : € 12,500
Kategoria : Makina
Qyteti : Fier
Transmisioni : Automatik
Marka : Mercedes-Benz
Viti : 2011
Struktura e veturës : Veturë
Kilometra : 15600 km
Karburanti : Benzine

Shitet #Mercedes #Benz c300
4 Matic look amg sport
Viti 2011 
156000 km 
E sapo targuar
Perde origjinale,cd mp3,aux,bluetoth,baxha xhami,pasqyra ne mes multi fuksionale per hapje portash dhe busull origjinale ,disqe Amg17, zhurma marmita 6.3, serdilje me ngrohje dhe me memorje tek dera , sallon full e zeze lekure, timon elektrik me memorje.
Makina esht ne gjendje super te mire nuk ka nevoj per asnje sherbim. 
Cel:0693388232
Cmimi 12500 i diskutueshem

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings