Shitet Mercedes Benz S – Class Kavajë, Albania
Posted on March 5, 2018 / 508
Çmimi (Shitje) : € 32,000
Kategoria : Makina
Qyteti : Kavajë
Transmisioni : Automatik
Marka : Mercedes-Benz
Viti : 2013
Struktura e veturës : Veturë
Kilometra : 137000 km
Karburanti : Nafte

Shitet Mercedes Benz S – Class

Pershkrimi: Mercedes Benz S – Class…Motorr 250 Nafte…Me letra te paguara per nje vit…Në gjendje shum te mir…Të gjitha shërbimet e bëra në gjermani…Ka dhe 2 pal Disqe & Goma…

?:Cmimi: 32000 € i diskutueshëm

? Nr i Tel: 0693949077

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings