Shitet ose nderrohet Volkswagen Passat Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Posted on September 29, 2019 / 91
Çmimi (Shitje) : € 2,800
Kategoria : Makina
Qyteti : Tirane
Transmisioni : Manual
Marka : VW Volkswagen
Viti : 2003
Struktura e veturës : Me Portobagazh
Kilometra : 183000 km
Karburanti : Nafte

Shitet Volkswagen Passat ( Te 4 gomat Aktive )
1.9 Nafte TDI
viti 2003
181.000 km
6+1 Marshe
Super Ekonomik
Goma te reja. Sherbime te sapo bera
SUPER GJENDJE
Kondicioner
Mund te vini ta provoni!
Per me shume informacion kontaktoni ne 0698315611
Pranojm dhe ndrrime + diference nga ana juaj.

autotreg19
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings