Shitet Printer Termik + PC dhe Programin Perkates Shijak, Albania
Posted on February 24, 2018 / 862
Çmimi (Shitje) : € 200
Qyteti : Durres

Shitet printer termik bashk me kompjuterin dhe programin perkates , i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Cmimi 25000 lek

Vendodhja: Shijak

Kontakt: 0698981939

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings