Shitet qeni Dalmat Tirana, Tirana County, Albania
Posted on November 30, 2017 / 779
Çmimi (Shitje) : € 0
Kategoria : Kafshe Shtepiake
Qyteti : Tirane
Raca : Other
Raca : Other
Raca : Other
Gjinia : Femer

 Shitet kelysh dalmat, femer, pothuajse 4 muajshe, me libreze dhe vaksina te bera.

Cmimi 250 i diskutueshem.

Kontakt 0684959358 ose whatsapp.

 

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings