Shitet shtëpi në Gjirokaster Gjirokastër County, Albania
Posted on March 21, 2017 / 1443
Çmimi (Shitje) : € 0
Kategoria : Shtepi ne Shitje
Qyteti : Gjirokastër
Lloji i Pronës : Shtepi Private
Siperfaqa : 540m2

Shes një shtëpi në Qytetin e Gjirokastrës në pjesën karakteristike.

Shtepia është 540 m² ndërtim dhe 2760 m² truall, me tre hyrje te veçanta,ajo mund te perdoret nga nje hyrje nje apartament me siperfaqe 220 m² dhe hyrja kryesore hotel me disa dhoma karakteristike te restauruara dhe mbajtura shume mire dhe ka nje ambjent te gjelberuar per cdo mundesi aktiviteti tjeter per te ndertuar biznes, per te thithur sa me shume turiste……kush eshte i interesuar per blerje te kontaktoje ne nr e meposhtem ose ne adresen e

e- mailit  emtivijes@yahoo.com
nr.tel 0694732765

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings