Shitet Smart Shqipëria
Posted on June 6, 2018 / 739
Çmimi (Shitje) : € 0
Kategoria : Makina
Qyteti : Shqiperi
Transmisioni : Automatik
Marka : Smart
Viti : 2003
Karburanti : Benzine

Shitet Smart ForTwo 600 cc

Gomat e sapoblera te reja

Te gjitha sherbimet e kryera.

Motor i sap vendosur.

Dokumentat deri ne Gusht 2018

Clima,brenda shum e paster dhe e mirbajtur. Behet dhe kabriolet.

Per me shume informacioni kontaktoni:0697117756

Cmimi i diskutueshem.

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings