Shitet Smart Forfour Fier, Albania
Posted on May 21, 2018 / 494
Çmimi (Shitje) : € 2,500
Kategoria : Makina
Qyteti : Fier
Marka : Smart
Viti : 2005
Struktura e veturës : Hatch Back
Kilometra : 160000 km
Karburanti : Benzine

Shitet Smart forfour

1.1 benzin, Viti: 2005, 160000 km 

Makina eshte ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga italia makina eshte me targa shqipetare dhe dekumenta te sapo bera per nje vit.

Cmimi 2500€ kontakt: 0695743056

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings