Shitet ose jepet me qera Stalle dhe Toke 12 dynym Fier Muçaj, Fier, Albania
Posted on January 6, 2018 / 4436 Listing verified by admin as genuine
Çmimi (Shitje) : € 0
Qyteti : ShqiperiFier
Lloji i Pronës : Toke
Siperfaqa : 12000m2

Shitet ose jepet me qera Stalle dhe Toke ne Fier 12 dynym. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt. Stalle ne shitje fier, toke ne shitje fier

Shitet ose jepet me qera Stalle dhe Toke ne Fier 12 dynym. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt. Stalle ne shitje fier, toke ne shitje fierShitet ose jepet me qera Stalle dhe Toke 12 dynym ne Fier, vetem 1 km nga bypass i fierit.

stall ne shitje ne fier, stalla ne shitje, stalle dhe tok ne shitje, toke ne shitje, toke ne shitje fier, truall ne shitje fier

Trualli eshte 12000 m2 me dokumentacion te rregullt dhe me certifikate pronesie.

 

Mbi truallin jane ndertuar stalla 2 godina qe funksionojn si stalla ne gjendje pune.

 

Cmimi i arsyeshem!

 

Kontakt: 0692580598

Shitet ose jepet me qera Stalle dhe Toke 12 dynym ne Fier, vetem 1 km nga bypass i fierit.

 

Trualli eshte 12000 m2 me dokumentacion te rregullt dhe me certifikate pronesie.

 

Mbi truallin jane ndertuar stalla 2 godina qe funksionojn si stalla ne gjendje pune.

 

Cmimi i arsyeshem!

 

Kontakt: 0692580598

Shitet ose jepet me qera Stalle dhe Toke 12 dynym ne Fier. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt. Stalle ne shitje fier, toke ne shitje fier

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings