Shitet Toke ullishte ne Sarande Sarandë, Albania
Posted on April 28, 2017 / 766
Çmimi (Shitje) : € 1
Qyteti : Sarandë
Lloji i Pronës : Toke

Shitet toke usllishte 340 M/2 me cartifikate pronesie ne Sarande buze rruges nacionale. Toka eshte dhe per bisnes dhe per ndertim.

Kontakto: 0675483909 Çmimi i diskutushem.

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings