Shitet Volkswagen Golf 6 Tirana, Albania
Posted on March 3, 2018 / 570
Çmimi (Shitje) : € 8,300
Kategoria : Makina
Qyteti : Tirane
Transmisioni : Automatik
Marka : VW Volkswagen
Viti : 2010
Struktura e veturës : Me Portobagazh
Karburanti : Nafte

OKAZIIOOONNNN   

VW GOLF 6 LOOK GTI

Motorri: 2.0 nafte

Teper ekonomike si makin, navigation origjinal , sensor parkimi origjinal qe dalin tek navi , KM origjinale mund ti kontrolloni ku te doni , shum ekonomike dhe  e shpejt , cdo sherbim i kryer ne kohe, Cmimi disk

Numri i Celularit: 0695524762

 

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings