Shitet Volkswagen Tiguan Pogradec, Albania
Posted on March 18, 2018 / 513
Çmimi (Shitje) : € 12,000
Kategoria : Makina
Qyteti : Pogradec
Transmisioni : Automatik
Marka : VW Volkswagen
Viti : 2008
Kilometra : 98000 km
Karburanti : Benzine

  Volkswagen Tiguan 

✔ Motorr :2.0

✔ Ngjyra : E Hirte

✔ Opsionet shtese : TAPICER LEKURE TAVANI PANORAMIK SENDILJET ME NGROHJE KLIMA DIXHITALE BIZONALE TIMON ME BUTONA NAVI I MADH, MP3, AUX KAMERA DHE SENSORE PARKIMI XHAMAT ELEKTRIK

✔ Telefon :0697010631

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings