Shitet Apartament ne Sarande ose Nderrohet nje super Papafingo ose Suit Sarandë, Albania
Posted on February 5, 2017 / 664
Çmimi (Shitje) : € 0
Kategoria : Shtepi ne Shitje
Qyteti : Sarandë
Lloji i Pronës : Apartament
Dhoma Gjumi : 3
Tualete : 2
Siperfaqa : 140m2

Apartament eshte 140 m2, 3 dhoma gjumi sallon koridor dy tualete.

Ndodhet ne mes te qytetit, kati 7 Suit me dekumenta te regullta. Pamjen e ka shume te mire, me pamje te gjithe qytetit te Sarandes.

Shitet/Nderrohet Apartament ne Sarande nje super Papafingo ose suit  ose ndrrohet me nje 2+1 ne Tirane + dhe 15 mij euro

Kontakt facebook inbox  @ Besabesa Sarande

Per te Reklamuar Biznesin kontakto AlbaniaGate.Com
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings