Shtepi me qera, lagjja 28 Nentori, VLORE Vlorë, Albania
Posted on December 3, 2019 / 49
Çmimi : € 20,000/muaj
Kategoria : Shtepi me Qera
Qyteti : Shqiperi
Lloji i Pronës : Apartament
Dhoma Gjumi : 2
Tualete : 2
Siperfaqa : 113m2

Jap shtepi me qera, ne lagjen 28 Nentori, siper supermarket Haso, ne fillim te rrugices se Kishes Ortodokse. Ndodhet ne nje pallat te ri, shtepia ka 2 dhoma gjumi , 2 tualete, nje sallon te bollshem dhe 2 ballkone. Posedon te gjitha orendite shtepiake per nje jetese normale + kondicioner.
Cmimi 200 mije leke te vjetra, i padiskutueshem
Nr kont. 0676503031

iridahajdari
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings