Shtepi ne plazh Orikum Orikum, Albania
Posted on April 30, 2017 / 1045
Çmimi : € 0/muaj
Kategoria : Shtepi me Qera
Qyteti : Vlore
Lloji i Pronës : Apartament
Dhoma Gjumi : 2
Tualete : 2
Siperfaqa : 80m2

Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne Orikum. Apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar ne menyre moderne, guzhine gatimi e banjo me te gjitha kushtet, uje 24 ore dhe garazhd. Cdo dhome ka krevate dopio dhe nje tek,TV dhe nje pamje fantastike drejt detit. Cmim i arsyeshem per familjet. Apartamenti ndodhet ne pallatin e pare ne krah te bashkise Orikum. Per detaje te metejshme ju lutem kontaktoni ne numrin tone te telefonit 069 228 30 96

Ju faleminderit

https://sites.google.com/site/pushimeorikum/

Defrim_Orikum
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.
Related Listings